Історія стольного града Коростеня | Скуратівський В. І.

Цю книжку видано до 1300-річчя Коростеня уже після смерті ЇЇ автора Віталія Івановича Скуратівського, невтомного дослідника давнини. Останнім побажанням Віталія Івановича було видрукувати твір без змін і суттєвих виправлень. Тому просимо читача не судити його, докопуючись до істини. Можливо, не всім сподобається зміст книги, її довершеність та стиль викладу, не всі погодяться з її історичною достовірністю, проте ніхто не зможе заперечити того, що її автор прагнув заповнити «білі» і «чорні» плями історії.

Близько тридцяти років Віталій Іванович безкорисливо збирав матеріали для цього унікального видання. Він відвідав десятки міст, побував у багатьох бібліотеках, музеях, архівах, перечитав праці десятків вітчизняних та зарубіжних істориків, зустрічався з очевидцями не так уже й віддалених у часовому вимірі подій, спогади яких знайшли своє відображення в книзі.

Прагнучи передати своїм сучасникам почуття самоповаги, гордості за древлянське походження, вміння по-новому осмислювати історію, бажання позбутись стереотипів, автор відкрив нашу минувшину такою, якою сам її бачив.

Завантажити Історія стольного града Коростеня | Скуратівський В. І.

  Історія стольного града Коростеня | Скуратівський В. І.